Veríme, že s našimi agentúrami môžu klienti dosahovať významného rastu.

S našimi partnermi spolupracujeme v záujme dosiahnutia trvalého dobra a veríme v zmysluplný pokrok, ktorý naše agentúry prinášajú svojim klientom. Naši ľudia sú skutoční odborníci vo svojich oblastiach a každý z nich je vždy súčasťou tímu, zostaveného tak, aby spĺňal jedinečné potreby a poskytoval integrované riešenie. Zoznámte sa s našimi značkami:

Carat logo

Carat je uznávaná mediálna agentúra, ktorá využíva svoje jedinečné chápanie vášní, motivácií a správania skutočných ľudí, aby prepojila značky a ich zákazníkov. Carat má tú česť spolupracovať s niektorými z najvýznamnejších spoločností na svete.

DentsuX logo

Dentsu X je integrovaná sieť agentúr, ktorá kombinuje najlepšie služby v oblasti komunikácie a mediálneho plánovania, tvorbu obsahu, technológie, údaje a poznatky o správaní. Na presýtenom mediálnom trhu pomáha dentsu X značkám vytvárať zapamätateľné, personalizované marketingové riešenia, ktoré spĺňajú rýchlo sa meniace požiadavky spotrebiteľov, aby poskytli „skúsenosti nad rámec expozície.“ Na celom svete dentsu X spolupracuje ruka v ruke s ostatnými agentúrami klientov a využíva naše rozsiahle krajina inovátorov, od technologických gigantov až po začínajúce startupy. Medzi týchto klientov patria Jaguar Land Rover, LVMH, Kao Corporation a Netflix.

iProspect logo

iProspect, je globálna mediálna a digitálna agentúra, v ktorej jej bezkonkurenčná kombinácia mediálnej stratégie s digitálnymi odbornými znalosťami a znalosťami publika definuje nové územie budovania značky založenej na výkonnosti. Poskytovaním riešení zameraných na človeka iProspect urýchľuje rast najznámejších svetových značiek vrátane Sonos, Cox, LG, Hilton, Levi’s, Budweiser, Microsoft a Procter & Gamble. Tím iProspect pracuje v sieti viac ako 8 000 špecialistov na médiá a výkon na 93 globálnych trhoch.

Najnovšie články na blogu